10170. Mucha Alfons
Svítání
Litografie, signováno vpravo dole, nerámováno volný list, rozměr listu 50 x 70 cm, číslováno 38/100, certifikát přiložen.
2 000 Kč
2 600 Kč
Účastníků: 3
Příhozů: 4
Konec: 21.04.2024 20:39:00