10114. Warhol Andy
Marilyn
serigrafie, rozměr 36 x 36cm, celkový rozměr 58 x 37cm, signováno, nerámováno volný list. Číslováno 16/100. Přiložen certifikát.
2 000 Kč
2 400 Kč
Příhozů: 3
Konec: 17.03.2024 20:16:00