9749. Švabinský Max
Srpnové poledne
Reprodukce dřevorytu, kolem roku 1940, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, celkový rozměr 63 x 48 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen ve spodní části.
500 Kč
900 Kč
Příhozů: 2
Konec: 13.02.2024 20:11:00