10178. Toyen
Ruce
Litoofset, rozměr 48,5 x 66 cm, signovano vpravo dole, číslováno 128/500, nerámováno, volný list, certifikát přiložen.
3 000 Kč
4 200 Kč
Příhozů: 5
Konec: 21.04.2024 20:47:00