10789. Zrzavý Jan
Maják
serigrafie, rozměr 19 x 28cm, celkový rozměr 28 x 37cm, signováno, nerámováno volný list. Číslováno 2/150.
3 000 Kč
3 400 Kč
Příhozů: 3
Konec: 15.09.2024 20:40:00