9982. Benka Martin
Krajina
olej, lepenka, rozměr 35 x 45 cm, signováno, rámováno. Děkujeme MgA. D. Halatovi za ověření autenticity díla.
20 000 Kč
20 000 Kč
Konec: 17.03.2024 18:05:00