10760.
Svatý Jiří a drak
Mědirytina, rozměr listu 70 x 47 cm , volný list, poškození zvlněním a v polovině roztrženo, dle předlohy Cyruse Ferrusse, tištěno v Římě, nelepeno na podkladový papír, 18. století.
1 000 Kč
2 000 Kč
Účastníků: 4
Příhozů: 6
Konec: 15.09.2024 21:26:00