10121. Pasta Oner
Diamand
kombinovaná technika, akryl/plátno/sítotisk, rozměr 70 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora
20 000 Kč
46 000 Kč
Příhozů: 27
Konec: 17.03.2024 18:09:00