10738. Mirvald Vladislav
Úrodná pola
olej na plátně, 38x 65cm, signováno 1962, signováno verso 196, původní adjustace. Písemný posudek dcery V. Mirvalda. Děkujeme MgA. D. Halatovi za ověření autenticity díla.
55 000 Kč
55 000 Kč
Dražit!
7dnů 14:05:07
Konec: 15.09.2024 20:06:00