10857. Roškotová Anna
Potok
Kombinovaná technika, rozměr 34 x 37 cm, signováno vlevo dole, rámováno, datace 1921, zaskleno s paspartou.
1 500 Kč
1 500 Kč
Dražit!
31dnů 02:22:52
Konec: 20.10.2024 20:20:00