10854. Benca Adolf
Otcové a synové
Olej - plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno verso, datováno 1985, rámováno, vystaveno v galerii v New Yorku - The Twining gallery.
55 000 Kč
55 000 Kč
Dražit!
31dnů 02:18:34
Konec: 20.10.2024 20:17:00