• 638188804666064556_IMG_5781.jpeg
  • 638188804673252511_IMG_5782.jpeg
  • 638188804684658792_IMG_5780.jpeg
  • 638188804693720810_IMG_5783.jpeg

Neznámý mistr

Letní pohled do krajiny

ID Aukce: 9997
olej, lepenka, nesignováno, kolem roku 1930, 33x48cm.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Konec: 17.03.2024 18:20:00

200 Kč

Příhozů: 2

FDU96559 120005.03.2024 7:25:09
FDU96559 100005.03.2024 7:24:56