• 638035128082284119_744FD1EC-C59D-40A9-8EE5-BB31F11F4D89.jpeg
  • 638035128089471900_4D20738F-AD3A-4B18-BF26-09E33B7B09CB.jpeg
  • 638035128090721945_FC0C1DA3-A59B-4C83-BF1D-32A96D0B0AE1.jpeg
  • 638035128101503216_2A7CAF35-D83C-44C2-8420-E900150C49C3.jpeg

Ostrý Max

Prodavač košíků

ID Aukce: 9721
Olejomalba, 37 x 47 cm, rámováno, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 000 Kč

Jedná se o česko-rakouského malíře 20. stol. Jeho obrazy jsou známé a občas dostupné v některých našich galeriích např. v Galerii Vltava je nabízeno jeho dílo za 18.000 Kč (kat.č.841), Art plus prům. cena - 12.000 Kč

Konec: 13.02.2024 19:43:00

200 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 6

WNP40877 300013.02.2024 19:13:10
JZG62477 280013.02.2024 18:52:25
WNP40877 260013.02.2024 18:39:22
JZG62477 240013.02.2024 18:36:49
WNP40877 220012.02.2024 9:23:36
YAL10025 200011.02.2024 14:33:43