• 638324668750762461_IMG_9335.jpeg
  • 638324668752480815_IMG_9337.jpeg
  • 638324668754042959_IMG_9335.jpeg

Picasso Pablo

*25. 10.1881 +8. 4. 1973

Côte d´Azur

ID Aukce: 9687
bar.litografie 1962, rozměr 95 x 65 cm, rámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

12 000 Kč

Malíř, sochař, grafický designér, tiskař a choreograf. Byl jednou z nejvýznamnějších osobností umění 20. století. Společně s Georgesem Braquem je považován za zakladatele kubismu. Odhaduje se, že Picasso vytvořil asi 13 500 obrazů a skic, 100 000 rytin a tisků, 34 000 ilustrací a 300 skulptur a keramických děl.

Konec: 13.02.2024 19:11:33

1 000 Kč

Příhozů: 3

WFY38006 1200013.02.2024 19:09:33
TEU53732 1100013.02.2024 18:41:59
WFY38006 1000013.02.2024 18:36:43