• 638351357914895327_IMG_4545.jpeg
  • 638601891621216835.jpg

Kubišta Bohumil

*21. 8. 1884 +27. 11. 1918

Muzikant

ID Aukce: 10880
litoofset, rozměr 28 x 38 cm, signováno v tisku, nerámováno volný list. Číslováno 2/150.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Od roku 1903 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, už následující rok přešel na Akademii výtvarných umění do ateliéru Vlaho Bukovace. Ani zde dlouho nevydržel a z akademie odešel. Krátce cestoval do Florencie a do Paříže.

Konec: 17.11.2024 20:01:00

200 Kč