• 638114515519083207_EF304152-005F-4F22-BA5F-4879E4E111CC.jpeg
  • 638114515525958583_A47776DE-835A-41FE-815C-331DD61DC6B3.jpeg
  • 638114515539239616_0B011C48-0A47-4031-9DA8-48D0E58FE357.jpeg

Neznámý mistr

Raněný rabín

ID Aukce: 10875
olej na plátně
nesignováno
nedatováno
34 x 24 cm
rámováno
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:38:00

200 Kč