• 637494144958238642_20210220_101817.jpg
  • 637494144969645342_20210220_101655.jpg
  • 637494144974176830_20210220_101727.jpg

Motyčka František

*10.7.1904 +1984

Zima

ID Aukce: 10874
Olej - plátno na lepence, rozměr 16,5 x 10 cm, rámováno s paspartou, zaskleno, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

NA ČVUT v Praze studoval kreslení u prof. Růžičky, následovala studia na Vysoké škole pedagogické v Brně. Soukromě studoval malířství u R. Gajdoše ve Zlíně. Podnikl studijní cesty po Rakousku, Francii a Itálii. Působil jako středoškolský profesor. Věnoval se krajinomalbě a figurální malbě. (Tomanův slovník)

Konec: 20.10.2024 20:37:00

200 Kč