• 638114515078063068_370791F6-B9EE-4C46-856F-CA26438EC0EE.jpeg
  • 638114515079938339_F1504F77-EF72-41B3-BBF9-45CBE8826F65.jpeg
  • 638114515081501003_D6B51F7A-FD58-4DDA-BD57-9BF4813CAC5A.jpeg
  • 638114515091032491_B35536DC-6B59-4BAA-96D9-E76B5FBD5994.jpeg

Václavík Rudolf

*20. 1. 1898 +

Zima na vsi

ID Aukce: 10873
akvarel na papíře
signováno vlevo dole
nedatováno
31 x 41 cm
rámováno se sklem a paspartou
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Studoval na akademii ve Vídni. Zabýval se malbou měst, především maloval Prahu. (Výtvarné centrum Chagall)

Konec: 20.10.2024 20:36:00

200 Kč