• 638194193987409799_IMG_5914.jpeg
  • 638194193994597326_IMG_5915.jpeg
  • 638194194001003679_IMG_5916.jpeg
  • 638194194016784829_IMG_5914.jpeg
  • 638194194026785046_IMG_5917.jpeg

Neznámý mistr

Kytice - signováno OK 1966

ID Aukce: 10872
olej, plátno, signováno vpravo dole monogramem OK, datováno 1966, rámováno, rozměr 46x36cm.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Konec: 20.10.2024 20:35:00

200 Kč