• 638188825942916162_IMG_5810.jpeg
  • 638188825914165898_IMG_5808.jpeg
  • 638188825919634693_IMG_5809.jpeg
  • 638188825930103780_IMG_5808.jpeg

Neznámý mistr

Ve měste

ID Aukce: 10871
olej, lepenka, nesignováno, kolem roku 1930, 33x46cm.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:34:00

200 Kč