• 637963403544650121_20220817_132907.jpg
  • 637963403558712727_20220817_132922.jpg
  • 637963403566837785_20220817_132951.jpg
  • 637963403573400598_20220817_133023.jpg

Nový Miroslav

*19. 7. 1913 +

Motiv z Chorvatska

ID Aukce: 10869
Kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28 x 37 cm, rámováno, zaskleno s paspartou, signováno vpravo dole, datováno 1935.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Působil jako malíř a grafik v Praze-Břevnově. Studoval um. prům. školu v Praze. Studijně cestoval do Jugoslávie, Řecka, Egypta a Palestiny. Soubornou výstavu obrazů a kreseb měl v Kutné Hoře roku 1942.

Konec: 20.10.2024 20:32:00

200 Kč