• 637992879227834789_20220920_161808.jpg
  • 637992879240960450_20220920_161756.jpg
  • 637992879249553697_20220920_161746.jpg
  • 637992879260335236_20220920_161819.jpg

Pospíšil Bohumil

*13.4.1914 +12.12.1996,

Šumavská krajina

ID Aukce: 10868
olej, lepenka, rozměr 48 x 60 cm, signováno v pravo dole, datováno 1952, rámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

* 13. 4. 1914, Velký Osek (Kolín), Česká republika (Czech Republic) † 12. 12. 1996, Čáslav (Kutná Hora), Česká republika (Czech Republic)Učitel, kulturní pracovník a regionální publicista. Autor sbírky pověstí Od Sázavy k Labi.

Konec: 20.10.2024 20:31:00

200 Kč