• 637828463508549869_20220314_090640.jpg
  • 637828463517612798_20220314_090536.jpg
  • 637828463522143465_20220314_090519.jpg
  • 637828463531206045_20220314_090456.jpg

signatura nečitelná

Pražský most

ID Aukce: 10863
Litografie
datováno 1944
signováno
rozměr ve výřezu 27,5 x 51 cm
rámováno, zaskleno s paspartou.

ODHADNÍ CENA: 1.000 - 2.000 Kč
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Konec: 20.10.2024 20:26:00

200 Kč