• 637746622408952007_40D607A0-8E3D-41DC-882B-32A1F0D503CA.jpeg
  • 637746622416451771_D25996F4-901D-4414-B8CD-89CA999FE3B8.jpeg
  • 637746622423795581_8AFED348-A31B-4C5A-AAFE-607A74308002.jpeg
  • 637746622424733086_E13BC316-B863-4CCC-9663-C6FA9E0CA0E9.jpeg

Benka Martin - okruh

Sedláci

ID Aukce: 10862
Olej - plátno, signováno vparavo dole, datováno 1934, rozměr 60 x 45 cm, rámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:25:00

1 000 Kč