• 638143092833588577_9CC9CE87-94B4-4ABF-B6AE-10BF4E811D3A.jpeg
  • 638143092838589202_78A9D7D6-AAFD-4BA0-8244-619D4EAAD5BB.jpeg
  • 638143092841557530_4DE0EF17-3FBC-4D6E-9D46-7D5AF2588406.jpeg
  • 638143092849682400_F6F71402-3513-4FE2-BAAB-B7C84DA6C2D7.jpeg

Jílek Jan

*1905 +1982

Krajina

ID Aukce: 10860
olej na sololitu
signováno vlevo dole
datováno 1973
rámováno se sklem
53 x 87 cm
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Narodil se v Batelově u Jihlavy. Studoval AVU u prof. Nowaka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě a krajinomalbě.

Konec: 20.10.2024 20:23:00

500 Kč