• 638156069328416576_0B2C41B7-DF46-40ED-BC3F-CB95A4E5B24B.jpeg
  • 638156069338572968_77F6E1E3-1FD4-4747-A8E7-14DB39F619D0.jpeg
  • 638156069346385274_E4F72955-E33C-4710-9059-1B2CFCFB147B.jpeg
  • 638156069356698057_67C6F28B-A4F7-4DAA-80D5-5715480DD04B.jpeg

Neznámý mistr 17. stol.

Svatá Jan Nepomucký

ID Aukce: 10859
Olej na plátně, 87 x 70 cm, rámováno, obraz kompletně restaurován, nesignováno.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:22:00

2 000 Kč