• 637733400091306785_Screen Shot 2021-11-24 at 8.39.43 AM.jpg
  • 637733400092869364_Screen Shot 2021-11-24 at 8.39.49 AM.jpg
  • 637733400094432192_Screen Shot 2021-11-24 at 8.39.55 AM.jpg

Benca Adolf

*16.5.1959 +

Otcové a synové

ID Aukce: 10854
Olej - plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno verso, datováno 1985, rámováno, vystaveno v galerii v New Yorku - The Twining gallery.
Vyvolávací cena:

55 000 Kč

55 000 Kč

Slovenský malíř.

Konec: 20.10.2024 20:17:00

2 000 Kč