• 638106555188304955_13.jpeg
  • 638132624930049244_Screen Shot 2023-03-01 at 10.06.40 AM.jpg
  • 638132624933486780_Screen Shot 2023-03-01 at 10.06.49 AM.jpg
  • 638132624935518000_Screen Shot 2023-03-01 at 10.09.38 AM.jpg
  • 638132624936611794_Screen Shot 2023-03-01 at 10.09.59 AM.jpg

Duverger THEOPHILE Emmanuel

*1821 +1898

U postýlky

ID Aukce: 10853
Olej na dřevě. Rozměry: 46 x 37 cm. Nápis: Signováno vlevo dole: T. Duverger.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

29 000 Kč

Malíř

Konec: 20.10.2024 20:16:00

1 000 Kč

Příhozů: 26

RAL22411 2900020.10.2024 17:10:34
BMS57908 2800020.10.2024 17:10:34
RAL22411 2700020.10.2024 17:10:24
BMS57908 2600020.10.2024 17:10:24
RAL22411 2500020.10.2024 17:10:14
BMS57908 2400020.10.2024 17:10:14
RAL22411 2300020.10.2024 17:10:04
BMS57908 2200020.10.2024 17:10:04
RAL22411 2100020.10.2024 17:09:53
BMS57908 2000020.10.2024 17:09:53
RAL22411 1900020.10.2024 17:09:43
BMS57908 1800020.10.2024 17:09:43
RAL22411 1700020.10.2024 17:09:33
BMS57908 1600020.10.2024 17:09:33
RAL22411 1500020.10.2024 17:09:23
BMS57908 1400020.10.2024 17:09:23
RAL22411 1300020.10.2024 17:09:13
BMS57908 1200020.10.2024 17:09:13
RAL22411 1100020.10.2024 17:09:02
BMS57908 1000020.10.2024 17:09:02
RAL22411 950020.10.2024 17:08:52
BMS57908 900020.10.2024 17:08:52
RAL22411 850020.10.2024 17:08:42
BMS57908 800020.10.2024 17:08:42
RAL22411 750020.10.2024 17:08:32
BMS57908 700020.10.2024 17:06:41