• 638106555188304955_13.jpeg
  • 638132624930049244_Screen Shot 2023-03-01 at 10.06.40 AM.jpg
  • 638132624933486780_Screen Shot 2023-03-01 at 10.06.49 AM.jpg
  • 638132624935518000_Screen Shot 2023-03-01 at 10.09.38 AM.jpg
  • 638132624936611794_Screen Shot 2023-03-01 at 10.09.59 AM.jpg

Duverger THEOPHILE Emmanuel

*1821 +1898

U postýlky

ID Aukce: 10853
Olej na dřevě. Rozměry: 46 x 37 cm. Nápis: Signováno vlevo dole: T. Duverger.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Malíř

Konec: 20.10.2024 20:16:00

500 Kč