• 637733399341480842_Screen Shot 2021-11-17 at 8.12.09 PM.jpg
  • 637733399343668104_Screen Shot 2021-11-17 at 8.12.28 PM.jpg
  • 637733399342574557_Screen Shot 2021-11-17 at 8.12.20 PM.jpg
  • 637733399344918372_Screen Shot 2021-11-17 at 8.12.38 PM.jpg

Urban L.

Odpolední čaj

ID Aukce: 10852
Olej - plátno, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno, kolem roku 1890.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:15:00

1 000 Kč