• 637605789796153645_20210629_155521.jpg
  • 637605789904146536_20210629_155430.jpg
  • 637605790011032587_20210629_155445.jpg
  • 637619291105427121_Screen Shot 2021-07-15 at 6.56.59 AM.png

Urban L.

Hospodský

ID Aukce: 10851
Olej - plátno, rozměr 48 x 32 cm, signováno vlevo dole, rámováno, kolem roku 1890.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:14:00

1 000 Kč