• 637770593388997408_Screen Shot 2022-01-06 at 9.48.20 AM.jpg
  • 637770593391341633_Screen Shot 2022-01-06 at 9.48.27 AM.jpg

Slater John Falconar

*1857 +1937

Koňský povoz

ID Aukce: 10850
Olej na desce, rozměr 36 x 56 cm , signovano vpravo dole, rámováno, vystaveno v Dean Gallery.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

britský malíř

Konec: 20.10.2024 20:13:00

1 000 Kč