• 638090510413048596_AD2F0F8F-F922-456C-9928-7799A0E5B86C.jpeg
  • 638090510422111751_6C8785C5-5E2A-48A5-A4E3-9807D397AF6F.jpeg
  • 638090510430080238_81B0BBA7-9E62-4407-BA46-7F68B3D6E49D.jpeg

Trédl Ondřej

Žlutý motýlek

ID Aukce: 10849
akryl, karton, 58 x 37 cm, signováno vlevo dole, nedatováno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:12:00

500 Kč