• 638041185398586208_30E7ADE6-6816-4AC7-B24C-720C5BA3C35F.jpeg
  • 638041185407179760_E9C6DCF7-6CF8-491F-A501-93C6EB55C75C.jpeg
  • 638041185419367351_2BE550B8-E498-4B48-9507-500F55CB1333.jpeg

Brabenec Jan

*11. října.1945 +

Zahrada Getsemanská

ID Aukce: 10847
Kombinovaná technika, kůže, rozměr 72 x 55 cm, signováno verso, datováno 2018, rámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

soukromé studium u prof. Preclíka, vývoj techniky koženého šperku, malby na kůži a pergamenu.

Konec: 20.10.2024 20:10:00

200 Kč