• 638289104655513409_WhatsApp Image 2023-08-29 at 12.52.03.jpeg
  • 638289104739087839_WhatsApp Image 2023-08-29 at 12.52.03 (1).jpeg
  • 638289104739712696_WhatsApp Image 2023-08-29 at 12.52.03 (2).jpeg

Stehlík Jindřich

*6.12.1905 + 9.8.1991

Letní louka

ID Aukce: 10845
olej, plátno rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole. Rámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Studoval na pražské Akademii výtvarného umění u prof. O. Nejedlého. V jeho tvorbě převažovala krajinomalba, zachycoval záběry denního života a pracovní náměty. Byl členem SVU Marold.

Konec: 20.10.2024 20:08:00

200 Kč