• 638068948342566184_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.31 PM.jpg
  • 638068948345378687_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.16 PM.jpg
  • 638068948348035238_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.05 PM.jpg
  • 638069461806913884_Screen Shot 2022-12-17 at 5.59.37 PM.jpg

Neznámý autor 18.stol

Babička čte

ID Aukce: 10844
Olej/panel
nedatováno
signováno v pravo dole
50 x 40 cm
rámováno

ODHADNÍ CENA: 35.000 Kč - 55.000 Kč
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:07:00

1 000 Kč