• 637950510649634971_932477E9-F76B-42C2-B0AF-2C82A67FC180.jpeg
  • 637950510653228930_889E217E-4BE3-4A22-AFA1-BABCDEC25AD3.jpeg
  • 637950510664010364_73269369-1DB1-4FA2-A717-1A6153571937.jpeg
  • 637950510665572813_239D06FA-B938-4A32-869B-2DA10A6E2C6F.jpeg

Mejvald Václav

*12. 4. 1946 +

Cesta za tání

ID Aukce: 10843
olej plátno
datováno 2003
signováno
45 x 45 cm

Provenience: Přímo z ateliéru autora.
Vystaveno v Galerii Weinberg, Praha

ODHADNÍ CENA: 20 - 30.000 Kč
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Český malíř.

Konec: 20.10.2024 20:06:00

500 Kč