• 637188601413630454_20200303_171658.jpg
  • 637188601422693043_20200303_171529.jpg
  • 637188601432224672_20200303_171502.jpg
  • 637188601447068210_20200303_171545.jpg

Holeček Jaroslav

*1902 +1953

Podzimní slunce u Poličky

ID Aukce: 10841
olej na kartonu, rozměry 50x65cm, signováno vpravo dole, rámováno v původním rámu, zezadu přípis s názvem.

Děkujeme PhDr. M. Zachařovi, a MgA D. Halatovi za ověření autenticity tohoto díla.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:04:00

200 Kč