• 638163071711625472_7EA1D33F-8504-453D-935D-AD68A617E99A.jpeg
  • 638163071717250412_D2B12FCE-0917-47A4-BABC-4BA0FDEC09C1.jpeg
  • 638163071731156660_BB2EAF32-C26C-4D62-BD39-D5FB6E6FF619.jpeg
  • 638163071743656988_34D88B79-E3F4-403A-9664-8C22E371E7C9.jpeg

signatura nečitelná

Pohled na Notre Dame

ID Aukce: 10840
olej na plátně, 53 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:03:00

500 Kč