• 638165597325184297_951922AB-AB10-4BF9-9F46-111663A28BFF.jpeg
  • 638165597330184485_CC53F5E3-DA7F-47F8-822F-54E3929B64DD.jpeg
  • 638165597345497359_92888EDF-463E-4F7E-B9CD-8BC0C9D3E717.jpeg
  • 638165597351903238_DE61D9A1-5B79-4506-941C-DCF416F24D58.jpeg
  • 638165597363153426_60721F77-E109-4B39-9AA3-042F3690E31C.jpeg

Zátiší s bažantem

ID Aukce: 10839
olej lepenka, 76 x 49cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:02:00

500 Kč