• 638193328485008563_20230510_162055.jpg
  • 638193328774686061_20230510_162055.jpg
  • 638193329025793325_20230510_162109.jpg
  • 638193329040168820_20230510_162125.jpg

J. Mašek - Cesta

ID Aukce: 10837
Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole J. Mašek. Rámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 20.10.2024 20:00:00

200 Kč