• 637992879638521670_20220920_161431.jpg
  • 637992879654928306_20220920_161416.jpg
  • 637992879663678105_20220920_161358.jpg

Brandeisová Antonie

*1849 +1910

Itálie

ID Aukce: 10822
porcelán, rozměr 15,5 x 20cm, rámováno1
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 800 Kč

Malovat se začala učit u K. Javůrka v Praze, po přestěhování do Itálie studovala na Akademii krásných umění v Benátkách. V Benátkách se provdala a žila zde až do své smrti. Malovala veduty v tradici 19. století, nejčastějším motivem se staly pohledy na Benátky. Na Prahu nezapomněla a pravidelně obesílala výstavy Krasoumné jednoty.

Konec: 15.09.2024 21:11:00

200 Kč

Příhozů: 5

GKN72787 180015.09.2024 20:53:42
LCM75822 160015.09.2024 18:54:30
GKN72787 140015.09.2024 16:53:31
LCM75822 120012.09.2024 12:53:25
GKN72787 100012.09.2024 11:20:09