• 637800257599353535_20220208_180812.jpg
  • 637800257619978717_20220208_181020.jpg
  • 637800257642478909_20220208_181104.jpg
  • 637800257659978999_20220208_181127.jpg

Svatý Jiří a drak

ID Aukce: 10760
Mědirytina, rozměr listu 70 x 47 cm , volný list, poškození zvlněním a v polovině roztrženo, dle předlohy Cyruse Ferrusse, tištěno v Římě, nelepeno na podkladový papír, 18. století.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 15.09.2024 21:26:00

200 Kč

Účastníků: 4
Příhozů: 6

HON31007 200015.09.2024 21:14:33
RTJ24112 180015.09.2024 18:54:50
HON31007 160012.09.2024 11:30:34
HON31007 140012.09.2024 11:30:25
GFB61437 120011.09.2024 7:49:57
JZV89111 100029.08.2024 10:00:23