• 638089460985552315_4A19D4BF-41B7-49F3-8B19-CE52356419C6.jpeg
  • 638089460987584139_ADAA5F73-114E-460D-AB32-AE18F9C90735.jpeg

Milování

ID Aukce: 10755
autorský tisk, 34x24cm, celý list 64 x 48cm, signováno uprostřed, datováno 1993.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Konec: 15.09.2024 21:21:00

200 Kč

Příhozů: 2

RXW02617 120015.09.2024 18:54:43
XSB58557 100015.09.2024 16:48:05