• 638511178933801612.jpg
  • 638511178937550748.jpg
  • 638511178940987458.jpg

Pauch Radovan

*1967 +

Večerní koupání

ID Aukce: 10749
akryl, překližka, rozměry 30 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 2024. Rámováno.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Radovan Pauch se narodil v Ústí nad Labem, od počátku 90. let žije a tvoří v Praze. Pracuje s vlastní formou a uměleckým vyjádřením. Jeho výtvarný rukopis je jednotný, koherentní a snadno zapamatovatelný. Z nesčetných pečlivě promyšlených tvarových variant vzniká forma figur a objektů. Jde o libovolně tažené linie s mnoha protnutími. Preciznost provedení pak ve výsledku dodává pevnost obrazu.

Konec: 15.09.2024 20:17:00

1 000 Kč

JQK77462 2200012.08.2024 16:20:43