• 637545180256990507_20210420_121037.jpg
  • 637545180267459573_20210420_120902.jpg
  • 637545180273709403_20210420_120830.jpg

Pohled na zámeček

ID Aukce: 10309
Kombinovaná technika, korek, písek, akvarel, rozměr 17 x 21,5 cm, ramováno, zaskleno, datováno kolem roku 1968.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 21.04.2024 19:17:00

200 Kč

VHP81911 100021.04.2024 14:59:49