• 637950468332124169_A223CEAB-7406-42E9-AA8D-51D091D262CA.jpeg
  • 637950468340092947_87335F28-6793-4E3A-99F3-E4A8611731C8.jpeg
  • 637950468341342736_A939D285-87E6-4348-B3C6-F295045C9B37.jpeg
  • 637950468348686771_3B530E51-4768-4B2A-AD5D-77E2147F22D6.jpeg

Houdek Vladimír

*3. 11. 1984 +

Letní odpoledne

ID Aukce: 10278
olej, plátno, 46x33cm, signováno vlevo dole. Rámováno v původním masivním rámu.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Malíř Vladimír Houdek patří k neomoderní generaci mladých umělců, kteří se nebojí experimentovat s klasickými prostředky malby a vytvářet nové vizuální formy konfrontací s koncepty modernistických a postmodernistických obrazů.

Konec: 21.04.2024 18:48:00

200 Kč

XXN49424 100021.04.2024 17:53:05