• 637707548740450611_38034BC0-0CA6-49B2-AFB1-978DE34988BA.jpeg
  • 637707548755763555_362F5416-B56D-4094-9D5A-4F8A9A06266E.jpeg
  • 637707548763888595_3A5606E7-9FAB-45D5-8178-2F65A66FED97.jpeg
  • 637707548769669911_4BF78C9B-919A-49CD-A192-84280583C7B4.jpeg
  • 638462809773473862.jpg

Death NYC

Wonder Woman

ID Aukce: 10202
Litoofset, rozměr listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, značeno AP, datováno 2020, certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Americká streetová umělkyně působící v New York City. Vyrůstala v N.Y.C., kde byla vystaveny rozdílným kulturám a tato zkušenost měla velký vliv na její rozhodování o jejím jméně a díle. Zachovává anonymní identitu, která jí dává větší svobodu v práci na ulici. Začínala malovat na stěnách a na podlahách populárních obchodů v Soho a Chelsea. Dělá se legraci z populárních obrazů. Jedna z nejreprezentativnějších prací je předseda Mao Zedong z Číny.

Konec: 21.04.2024 20:58:00

200 Kč

TNK87502 200023.03.2024 10:17:05