• 637902129977798689_28977138-2ACC-425C-B43F-6F16E9EF61EA.jpeg
  • 637902129985299046_BDE876A7-3602-4DB4-B82A-6BED142B092B.jpeg
  • 637902129991236190_75CFE2F9-7D03-4CF4-B1B4-235F708830B8.jpeg
  • 637902129993111602_15DB2CF5-AC2B-4D9E-90B6-4DC8D49A69D1.jpeg
  • 637902130001080467_A3A2B015-41D4-48B7-B71B-FFDD1C2824AE.jpeg

BANKSY

Holčička s balónkem

ID Aukce: 10169
Litografie, signováno uprostřed , nerámováno, volný list, rozměr listu 70 x 50 cm, číslováno100/150, certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Konec: 21.04.2024 20:38:00

200 Kč

GFA74620 220031.03.2024 23:54:51